Bezpieczeństwo transakcji

W celu zapewnienia naszym użytkownikom jak największego bezpieczeństwa transakcji realizowanych poprzez naszą platformę jak i poza nią:

1. Weryfikujemy dane zarejestrowanych firm.

2. Wdrożyliśmy system blokady kont użytkowników na czas wyjaśnienia spornych kwestii.

3. Współpracujemy z jedną z największych i najstarszych w Europie wywiadowni gospodarczych posiadającą oddziały w 22 krajach Europy, firmą CREDITREFORM oferując naszym klientom specjalne zniżki dla zleceń windykacyjnych jak i związanych z wywiadem gospodarczym.

CREDITREFORM została założona w 1879 roku w Mainz (Niemcy) i jest jedną z najstarszych i największych w Europie wywiadowni gospodarczych zajmujących się gromadzeniem, analizą oraz dostarczaniem informacji o moralności płatniczej firm z całego świata, prowadzeniem windykacji należności w pełnym zakresie na wszystkich kontynentach a także dostarczaniem baz marketingowych oraz analiz portfelowych i branżowych.

Oferta specjalna Creditreform dla firm z terenu Polski zarejstrowanych w systemie TransBid.eu:

1. 35% zniżki od cen cennikowych na wszystkie zlecenia związane z wywiadem gospodarczym do końca roku 2015.
2. 10% zniżki od cen cennikowych na wszystkie zlecanie związane z windykacją należności krajowych i zagranicznych.

Aby skorzystać ze zniżek wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem TransBid.eu przesłać zlecanie lub zapytanie na adres windykacja@transbid.eu lub skontaktować się bezpośrednio z Creditreform, z przypisanym opiekunem poprzez e-mail: jkaca@creditreform.pl, tel. 793-023-535 i powołać się na giełdę transportową Transbid.eu posługując się jednocześnie kodem identyfikacyjnym: 101TRANSBIDJK

Zarejestruj się i testuj bezpłatnie

Posiadasz już konto?


Nie pamiętam hasła
UWAGA! Ten serwis wykorzystuje pliki cookies oraz podobne technologie, proszę zapoznać się z polityką prywatności serwisu TransBid.eu